1. Stripe Generator (http://www.stripegenerator.com)

ردیف ترین سایتی که کار آدم رو خیلی راحت و شیرین راه میاندازه و اینقدر لذت بخش هست که حتی مجبور میشید به عنوان سرگرمی شروع به ساخت استریپ کنید! ضمن اینکه میتونید پروفایلی هم برای خودتون داشته باشید. (my profile).


2. Tartan (http://www.tartanmaker.com)

با این یکی میتونید چهارخونه بسازید. شاید به نظر خیلی به استفاده ای نداشته باشه - که داره! - اما شیرین و کمی هم طعم نوستالژی داره!


3. bg Maker (http://bgmaker.ventdaval.com/)

این هم یک بساز خیلی ساده و ریلکس هست که اون جنبه سرگرمی رو هم داره حتی! البته بعضی جاها خوب میشه ازش کمک گرفت. خودتان امتحان کنید.

4. Pattern Cooler (http://www.patterncooler.com/)

مقداری پترن های آماده حاضر که البته میتونید در رنگ آنها هر طور که بخواهید دخل و تصرف داشته باشید. یا اگه حوصله دخل و تصرف نداشتید می توانید بروید گالری آن را ببینید.

5. Squid Fingers (http://www.squidfingers.com/patterns/)

احتمال میدهم براتون فیلتر باشه اما اگه نبود پترن های آماده خیلی با کلاسی داره.

6. The Inspiration Gallery (http://www.theinspirationgallery.com/wallpaper/index.htm)

البته شاید برای یک صفحه وب خیلی گزینه های خوبی نباشد. یا شاید هم باشد! کسی چه میدونه؟!

7. Shizoo (http://shizoo.frozen-media.de/patternsets.php)

برای استفاده در طرحهای گرافیکی بعضی وقتها پترن های فوق العاده ای به تورتون خواهد خورد.

8. Din Pattern (http://www.dinpattern.com/)

آرشیو خوبی از پترن های تر و تمیز داره که به درد کارهای کلاسیک و غیر کلاسیک هم می خوره.

9. K 10k (http://www.k10k.net/pixelpatterns/)

یک سایت جینگیلی که احیانا میتونین پترن های به درد بخور خودتون رو هم توش پیدا کنین.

10. Pattern Bomb (http://veredgf.fredfarm.com/pattern-bomb/)

از نظر من که سایت خیلی لوس و ننری هست! اما به هر حال گالری پترنهاش بدی نیست.

اینم ۱۰ تای آخری، البته نه اینکه فکر کنین این ۱۰ تای آخر که عکس ندارن یا اینکه چون آخر اومدن کیفیت پایین تری دارن! نه! اتفاقا هر کدومشون یه تیریپ واسه خودشون باحال هستن. از دست ندین. البته هر طور راحتین:

11. Alice Grafixx (http://alice-grafixx.de/textures?PHPSESSID=10509ab555ddd370b890671f4b81282b)
12. Kooler Media (http://www.kollermedia.at/pattern4u/)
13. Tile Machine (http://www.tilemachine.com/)
14. Noqta (http://www.noqta.it/dromoscopio/)
15. Everyday Icons (www.playground.everydayicons.jp)
16. Citrus Moon (www.citrusmoon.typepad.com/patterns/)
17. Pootato (http://pootato.org/downloads?dl_cat=2)
18. 3 Quarks (http://www.3quarks.com/Backgrounds/index.html)
19. Citrus Moon (http://citrusmoon.typepad.com/citrusmoon/)
20. Bg Patterns (http://bgpatterns.com/)

ارسال به بالاترین
فستیوال Mtv Art Break | مطلب بعدی
جدیدترین‌ها
آخرین نوشته‌ها