خیلی دیر شده، پس یک سره میرم سر اصل مطلب: کانال Mtv یک فستیوال گذاشته به نام Mtv Art Break و فراخوان کرده از کارگردانان جوان، دانشجوها و هنرمندان و کلا افراد خلاق که برای ام تی وی Break بسازند و در این فستیوال شرکت کنند. Break منظور همون تیکه های ۲۰ تا ۳۰ ثانیه ای بین برنامه ای است که یه چیزی میاد خرت خرت دیش دین دیرین دین.. بعدش شترق: ام تی وی!

مهلت ارسال آثار هم تا یک ژوئن بود که گذشت! نه نترس، تا یک سپتامبر تمدید شده! پس بشتابید! البته خیلی باید با این جنگولک بازی ها حال کنین تا حال کنین! چند تا چیز دیگه هم تیتر وار بگم:
۱- من فکر میکردم همه یا خیلی ها یا لااقل بعضی ها می دونن، وگرنه زودتر از همون روز اون میومدم می گفتم. الان به چند نفر گفتم دیدم هیچکی خبر نداره، سرچ هم کردم چیزی به فارسی نبود. بعد دیدم تمدید شده مهلت ارسال گفتم بیام بگم شاید کسی خواست شرکت کنه. خواهش می کنم!
۲- توجه کنین که چون Mtv فارسی نداریم پس ایران توی لیست نیست! بعدش اینا آدرس و تلفن هم می خوان. پس باید چیکار کرد؟ آهان! اینجاست که خاله، عمو، پسر دایی، دوست دختر یا از این دست آشنایان هستند که به کمک شما می شتابند! من خودم از طریق یکی از دوستام در سن دیگو فرستادم.
۳- روال هم اینه که اول یه ورژن اینترنتی میفرستی، اگه قبول شد ورژن اصلی رو می فرستی تا توی مسابقه شرکت کنه. Mtv هم همه کاری با اون نسخه اصلی میتونه بکنه. دیگه اینکه فرمت فایل چی باشه، شرایط چیه، جایزه ها چی هستن یا اگه یکی دو تا نمونه خواستین ببینین و از این دست چیزا همه چی توی سایتش هست.
۴- تاکید کنم که خیلی شدید الحن روی خلاق بودن کارها تاکید داره!
۵- اینجوی! :ی

ارسال به بالاترین
جدیدترین‌ها
آخرین نوشته‌ها